Eron Plus

Opinie, cena i skład produktu na potencję

Problemy z erekcję to defekt, który potrafi wprawić w kompleksy niemal każdego mężczyznę. Zakłopotanie, bezradność i wstyd – to najczęściej towarzyszące uczucia, gdy penis – mówiąc kolokwialnie – odmawia posłuszeństwa.

Zaburzenia erekcji to problem ponad 1,5 miliona Polaków. Profesjonalne leczenie podejmuje jednak tylko niewielki odsetek spośród nich.

Problemy z erekcją – jakie są przyczyny występowania zaburzeń?

Czynników kształtujących ten defekt jest całkiem sporo. Zaburzenia erekcji mogą być wywołane między innymi przez:

Problemy natury emocjonalnej:

 • rozstanie z partnerką
 • zawód miłosny
 • utrata zdrowia
 • stres (w pracy, w domu)

Problemy wynikające ze stylu życia:

 • przemęczenie
 • niewłaściwe odżywianie
 • siedzący (mało-aktywny) tryb życia
 • nadmierne stosowanie używek (alkohol, papierosy)
 • nieregularny rytm dobowy

Problemy zdrowotne:

 • cukrzyca
 • przerost prostaty
 • choroby nerek, wątroby
 • zaburzenia neurologiczne
 • urazy kręgosłupa

Określenie przyczyny występowania zaburzeń erekcji jest bardzo trudne i najczęściej wymaga przeprowadzenia szczegółowego wywiadu przez lekarza specjalistę.

Uniwersalne rozwiązanie na zaburzenia erekcji? Poznaj Eron Plus.

Zastanawiasz się czy istnieje uniwersalne rozwiązanie na problemy z erekcją? Czy dostępny jest preparat, który pomoże w niemal każdym, nawet „beznadziejnym” przypadku? Odpowiedź na powyższe pytania brzmi: TAK.

Spośród wszystkich preparatów na zaburzenia erekcji, zdecydowanie wyróżnia się jeden środek Eron Plus. To kuracja, która gwarantuje nie tylko doraźną pomoc w osiągnięciu erekcji, ale także umożliwia całkowite pozbycie się problemów. Wszystko to spowodowane jest tym, iż leczenie realizowane jest dwutorowo. Pacjent kupując Eron Plus otrzymuje dwa produkty:

 • Eron Plus do stosowania codziennego
 • Eron Plus Before do stosowania na dwie godziny przed stosunkiem

Powyższa formuła bardzo szybko zyskała uznanie wśród nie tylko konsumentów, ale także ekspertów. Przeprowadzono nawet badania, które wykazały, że Eron Plus poleca aż 85% mężczyzn!

Eron Plus – bezpieczeństwo stosowania

Środki wzmacniające erekcję kojarzą się wielu mężczyznom z silnymi, acz powodującymi wiele skutków ubocznych „niebieskimi tabletkami”. Czy Eron Plus może wykazywać niepożądane reakcje?

Eron Plus został wielokrotnie przebadany i przetestowany. Żadne z badań nie wykazało jakoby ten preparat powodował jakiekolwiek skutki uboczne. Zaobserwowano natomiast, że mężczyźni stosujący Eron Plus mają lepsze samopoczucie i więcej sił witalnych.

Eron Plus – innowacyjny skład suplementu

Wiele preparatów stymulujących erekcję opiera swoje działanie na tych samych składnikach. W przypadku Eron Plus jest inaczej. To kompozycja, którą można określić mianem „rewolucyjnej”.

Eron Plus do codziennego stosowania: chlorowodorek L-argininy; otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu); cytrynian cynku; ekstrakt korzenia Maca (Lepidium meyeni)4:1; ekstrakt z Buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris) [40% saponin] [4:1]; ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [4% ginsenozydów] [4:1]; ekstrakt z Kozieradki pospolitej  (Trigonella foenum graecum) [20% saponin] [4:1]; octan D-alfa- tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Zawartość aktywnych składników w porcji dziennej(2 kapsułki):

 • L-arginina HCI: 750,00 mg
 • Ekstrakt korzenia Maca: 50,00 mg
 • Ekstrakt z buzdyganka ziemnego: 50,00 mg
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego: 50,00 mg
 • Ekstrakt z kozieradki pospolitej: 50,00 mg
 • Witamina E: 24,00 mg
 • Cynk: 7,50 mg
 • Witamina B6: 2,80 mg

Eron Plus Before: chlorowodorek L-argininy; otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu).
Zawartośc aktywnych składników w porcji dziennej (4-6 kapsułek):

 • L-arginina HCI: 2000,00-3000,00 mg

Eron Plus – gwarancja satysfakcji?

Rzadko kiedy producent preparatu oferuje gwarancje zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. W naszej ocenie jest to jednak dowód na to, że preparat faktycznie działa. Wszakże, w przeciwnym wypadku producent – po prostu by zbankrutował.

Na stronie producenta (eronplus.pl) składając zamówienie trafiamy na następujący komunikat:

Skuteczność preparatu Eron Plus została potwierdzona wielokrotnie przez liczne badania, a także zadowolonych klientów. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań odeślij nam opakowanie w ciągu 90 dni od zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Eron Plus – gdzie kupić?

Ze względu na wspomnianą wyżej gwarancję skuteczności (ale nie tylko!) rekomendujemy zakupy bezpośrednio na stronie producenta: eronplus.pl.

Składając zamówienie w wyżej wymienionym miejscu możemy mieć pewność, że:

 • dostarczony produkt będzie oryginalny
 • przesyłka będzie zapakowana w dyskretny sposób
 • realizacja zamówienia zostanie zrealizowana natychmiastowo (dostawa w ciągu 24-48 godzin)

Niestety, ze względu na bardzo duże zainteresowanie Eron Plus – niekiedy na stronie producenta widnieje informacja o brakach magazynowych. Wówczas warto zweryfikować czy produkt nie jest dostępny np. w nuvialab.com (drogeria suplementów diet Premium).

Eron Plus – jaka jest cena preparatu?

Zastanawiasz się ile kosztuje Eron Plus? Otóż, koszt kuracji tym preparatem jest zaskakująco niski. 1 opakowanie Eron Plus (zestaw dwóch rodzajów tabletek: Before i do stosowania codziennego) zakupimy już za 189 złotych.

Co więcej, producent świadomy, że poziom zaawansowania zaburzeń jest różny i może wymagać dłuższej kuracji oferuje sprzedaż w większych pakietach:

 • pakiet standardowy (3 opakowania) w cenie 378,00 złotych (1 gratis!)
 • pakiet optymalny (6 opakowań) w cenie 567,00 złotych (3 gratis!)

Stosując się do dawkowania zalecanego przez producenta, 1 opakowanie wystarcza na cały miesiąc.

Eron Plus – opinie o produkcie

Chcesz zaopiniować Eron Plus? Nic trudnego! Wystarczy, że wyślesz nam recenzję tego produktu na adres redakcja@ksiewicz.net, a my umieścimy Twoją opinię w tym artykule. Aby zwiększyć szanse na publikację w tym miejscu, prosimy o:

 • opis własnego problemu (przyczyny, historia)
 • załączenie dowodu zakupu Eron Plus (zdjęcie opakowania, paragon itp.)

Nadesłane przez p. Karola z Łodzi (k************2@wp.pl):
Niektórzy twierdzą, że życie zaczyna się po 40-tce. W moim przypadku, zaczął się wówczas prawdziwy dramat. Kilka dni po hucznych urodzinach, kiedy wylądowaliśmy z żoną w sypialni bardzo szybko zorientowałem się, że coś nie gra. Wówczas myślałem, że to po prostu wypadek przy pracy. Zignorowałem problem i mówiąc szczerze – nawet się nim nie przejąłem.

Dopiero podczas kolejnych „zbliżeń” zdałem sobie sprawę – jak poważne są moje problemy. To już nie było zwykłe, jednorazowe zaburzenie erekcji – to był stały problem i prawdziwa bezradność. Nie muszę nikomu opowiadać jakie uczucia mi towarzyszyły…

Leczenie rozpocząłem przy wykorzystaniu dostępnych w każdej aptece środków bez recepty. Stosowałem Permen, Braveran, Mensil i kilka innych środków. Efekty? Mało satysfakcjonujące. O ile środki działały „doraźnie” o tym problem stale się utrzymywał.

Z odsieczą przybyła moja żona, która sprezentowała mi Eron Plus na… Mikołaja. Na szczęście moja życiowa partnerka do tego defektu podchodziła z dystansem i nie wywierała na mnie zbyt dużej presji, dlatego też – ten prezent nie był przeze mnie odebrany jako jakiś przytyk.

Wracając jednak do tego co najważniejsze, czyli mojej oceny – pragnę zauważyć, że jest to formuła, która działa. W moim przypadku – poprawa nastąpiła natychmiastowo. Najpierw pomogły tabletki Eron Plus Before, a po trzech miesiącach mogłem odstawić suplementację codzienną, gdyż zaburzenia po prostu zniknęły.

Niestety, określenie przyczyn zaburzeń nie jest możliwe. Nie udało mi się tego ustalić… to chyba po prostu taki wiek.

Nadesłane przez p. Justynę z Wałbrzycha (k**********a@interia.pl)
Tabletki Eron Plus stosowane były przez mojego partnera przez okres trzech miesięcy. Jego niemoc została przełamana już po kilku tygodniach (wcześniej nie pomagały absolutnie żadne środki – z Braveranem i Permen Go na czele).

Przyczyna zaburzeń erekcji nie została jednoznacznie określona, ale według tego co udało się ustalić z seksuologiem – najprawdopodobniej była wywołana przez niezdrowy tryb życia (mój partner – jeździ na TIRach, co niewątpliwe ma wpływ na jego styl życia).

Skuteczność Eron Plus oceniamy na 10/10. Jest to jednak środek o dosyć wysokiej cenie (inne tabletki są znacznie tańsze). Nie mniej jednak – ze względu na bardzo wysoką skuteczność – myślę, że jak najbardziej warto.

Nadesłane przez p. Witolda z Kielc (w************o@o2.pl)
Z całą pewnością zaburzenia erekcji to problem o którym mało kto lubi mówić. Jakbyście Państwo zapytali moich znajomych (towarzystwo 50+) to każdy bez mrugnięcia okiem by powiedział, że „nadal może”. Guzik prawda!

Sam, przez bardzo długi czas po prostu bałem się przyznać, że jest coś ze mną nie tak. Unikałem zbliżeń ze swoją małżonką (problemy sprawiały, że moje libido było mocno zaburzone), a przed kolegami udawałem nieprawdopodobnego kochanka. No cóż, to po prostu bardzo wstydliwy problem. Nawet teraz, gdy jest już po wszystkim – nie mam zamiaru nikomu przyznawać się, że coś było nie tak.

Co najgorsze – właśnie przez ten wstyd, my – faceci, nie możemy sobie zarekomendować faktycznie pomocnych środków. No bo przecież – skąd mielibyśmy wiedzieć, że coś jest skuteczne skoro nie mamy żadnych problemów? I tak zamyka się błędne koło…

Przez to właśnie, na Eron Plus – mojego wybawcę trafiłem dopiero po dobrych kilku miesiącach leczenia, a raczej „zaleczania”. Wszak, stosowałem produkty reklamowane w TV, a nie te, które faktycznie są skuteczne. Dlatego też, mimo swojej introwertycznej natury – postanowiłem do Państwa napisać i podzielić się swoją opinią na temat Eron Plus. Wygląda ona mniej więcej tak:

RE-WE-LA-CJA!

Tyle. Nic więcej nie trzeba dodawać. Stosowałem produkt tylko przez JEDEN miesiąc i problemy odeszły w niepamięć!