Member XXL

Opinie użytkowników, informacja o składzie oraz cenie produktu

Kompleks małego penisa to nic innego jak przekonanie, że wielkość własnego penisa jest mniejsza, aniżeli u innych mężczyzn. To niebezpieczne zjawisko, które może doprowadzać do silnych lęków i fobii związanych ze współżyciem seksualnym.

Dlaczego mam małego penisa?

Długość oraz grubość członka kształtowana jest już w czasie płodowego rozwoju. To, jak dużego penisa będziemy mieli uwarunkowane jest zatem głównie przez geny. Ponadto, wpływ na wielkość penisa ma również poziom testosteronu u matki w czasie ciąży.

Naukowcy przekonują również, że wpływ na wielkość penisa mogą mieć również takie czynniki jak stres czy częstotliwość inicjacji seksualnej.

Mały penis – duży problem? Jak powiększyć penisa?

Rozwój medycyny sprawił, że w dzisiejszych czasach każdy mężczyzna może powiększyć swoje prącie i tym samym wyeliminować kompleks małego penisa.

Bez cienia wątpliwości, obok drogich i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, najlepszym (najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym) rozwiązaniem jest stosowanie suplementów diet. W ostatnim czasie, liczne badania doprowadziły do tego, że niektóre środki gwarantują wzrost w długości i obwodzie nawet o kilka centymetrów.

Co ciekawe, dostępne preparaty są w pełni bezpieczne. W przeciwnym wypadku nie byłyby dopuszczone do obiegu.

Member XXL – suplement diety na powiększanie penisa

Niewątpliwie, jednym z topowych suplementów diet na powiększanie penisa jest… Member XXL. To produkt, który prawdziwą „furorę” robi za oceanem i w zachodniej Europie. Coraz bardziej zyskuje na popularności także w Polsce, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Jako, że powiększanie penisa nadal jest „tematem tabu” – trudno doszukiwać się reklam w telewizji czy radio. Znacznie więcej o Member XXL znajdziemy w Internecie. Co ciekawe – naprawdę trudno trafić na jakąkolwiek negatywną recenzję tego preparatu. Mało tego! We wszelkich rankingach środków na powiększanie penisa, Member XXL jest absolutnym numerem 1!

Member XXL – skład suplementu

Pisząc o Member XXL zasadnym jest określenie tego preparatu mianem „rewolucyjnego”. Otóż, skład produktu oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych, acz bardzo silnych składnikach. Dzięki temu, producent połączył niebywałe właściwości i siłę działania z pełnym bezpieczeństwem i brakiem jakichkolwiek skutków ubocznych.

Wysoka efektywność preparatu to zasługa czterech głównych składników, a mianowicie:

 • ekstraktu z owoców cytryńca chińskiego
 • ekstraktu z korzenia żeń-szenia
 • ekstraktu z szafranu
 • ekstraktu pieprzu czarnego

Ta unikalna kompozycja składników to gwarancja skuteczności na najwyższym poziomie.

Member XXL – badania potwierdzające wysoką skuteczność

Producent Member XXL daje gwarancje skuteczności preparatu. Każdy niezadowolony klient ma prawo do zwrotu pieniędzy w przypadku braku satysfakcji:

Skuteczność preparatu Member XXL została potwierdzona wielokrotnie przez liczne badania, a także zadowolonych klientów. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań odeślij nam opakowanie w ciągu 90 dni od zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Badania o których mowa powyżej to między innymi te przeprowadzone na grupie 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. Część mężczyzn biorących udział w eksperymencie przyjmowała placebo, a część Member XXL. U Panów stosujących Member XXL zanotowano średni wzrost na poziomie 5 centymetrów! Co więcej, aż 70% uznało Member XXL za bardzo dobry suplement, a 18% stwierdziło, że jest dobry. Lepszych rezultatów oczekiwało jedynie 12% biorących udział w badaniu!

Member XXL – cena suplementu diety

Cena wszelakich zabiegów i innych rozwiązań powiększających prącie bywa naprawdę wysoka. Za zabiegi trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Na szczęście, Member XXL mimo swojej naprawdę wysokiej skuteczności, nie jest aż tak drogi. Więcej, to koszt dzienny terapii Member XXL to kilka złotych.

Producent sprzedaje Member XXL w kilku wariantach, tj.:

 • 1 opakowanie w cenie 179,00 złotych
 • 3 opakowania w cenie 358,00 złotych
 • 6 opakowań w cenie 537,00 złotych

W jednym opakowaniu Member XXL znajduje się 60 kapsułek co przy zalecanym dawkowaniu (2 kapsułki/doba) wystarcza na 30 dni. Zatem, bardzo szybko możemy obliczyć koszt dzienny Member XXL.

 • Dla pakietu małego (zakup 1 opakowania): 5,96 zł. / doba
 • Dla pakietu średniego (zakup 3 opakowań): 3,97 zł. / doba
 • Dla pakietu dużego (zakup 6 opakowań): 2,98 zł. / doba

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę interesująca oferta.

Member XXL – gdzie kupić?

Member XXL to preparat, który dostępny jest tylko i wyłącznie w Internecie. Producent prowadzi sprawną sprzedaż wysyłkową. Obsługiwane są 21 państwa, w tym właśnie Polska.

Zalecamy dokonywać zakupów bezpośrednio u producenta, tj. www.memberxxl.pl, gdyż tylko tam otrzymają Państwo gwarancję oryginalności produkty (jest to rozwiązanie na tyle popularne, że pojawiają się liczne podróbki) i zwrotu pieniędzy.

Member XXL – opinie konsumentów

Przychylnie o produkcie Member XXL wypowiadają się nie tylko konsumenci, ale także lekarze. Przygotowaliśmy dla Was kilka opinii nadesłanych przez naszych czytelników. Jeśli i Ty chcesz, aby znalazła się tutaj Twoja recenzja, wyślij swoją opinię na adres: redakcja@suplementypro.pl, a my umieścimy recenzję poniżej. Prosimy, aby uwzględnić w niej: czas stosowania oraz efektywność (najlepiej w centymetrach).

Nadesłane przez Ka******3@onet.pl:

Czas stosowania: 3 miesiąceObwód: + 2cmDługość: + 6cm

Kompleks małego penisa? Coś o tym wiem. Odkąd stałem się nastolatkiem miałem ogromne kompleksy. Podglądając kolegów w szatni zrozumiałem, że moje prącie jest znacznie mniejsze. Początkowo myślałem, że jest to efekt późniejszego dojrzewania, ale z czasem zrozumiałem, że nie ma to za wiele wspólnego z prawdą. W wieku 18 lat mój penis mierzył 9 centymetrów, co… doprowadzało mnie do depresji. O kontaktach seksualnych z innymi kobietami nie było mowy. Po prostu bałem się kompromitacji i wyśmiania.

Dzisiaj, jestem znacznie szczęśliwszym człowiekiem, a to za sprawą Member XXL. Te tabletki naprawdę odmieniły moje życie. 3 miesięczna suplementacja sprawiła, że mój penis w czasie wzwodu ma 15 centymetrów, co jest bez wątpienia jak najbardziej satysfakcjonującym rezultatem! Jeśli chodzi o obwód – tu również jest zauważalna poprawa, ale nie aż taka jak w przypadku długości.

Nadesłane przez Mk******0@onet.pl:

Czas stosowania: 2 miesiąceObwód: + 4cmDługość: + 4cm

Szczerze powiedziawszy – nie sądziłem, że jakiekolwiek środki farmakologiczne mogą realnie zmienić moje prącie, ale jednak…

Jestem z tych facetów, którzy dbają o siebie zawsze kiedy tylko mogą i jednym z moich celów było powiększanie penisa. Do tej pory miałem prącie o wielkości 15-16 centymetrów, co niekoniecznie mnie zadowalało, ale nie było też jakąś tragedią. Na nikim nie robiło to jednak żadnego wrażenia!

Chciałem poddać się operacji nacięcia więzadeł wieszadłowych, ale w porę wpadłem na reklamę Member XXL. Kupiłem jedno opakowanie, a potem drugie i… mój penis jest większy i znacznie grubszy. Generalnie, jestem BARDZO ZADOWOLONY. Sporo na tym zaoszczędziłem. Polecam wszystkim.

Nadesłane przez Tr*****s@onet.pl:

Czas stosowania: 6 miesięcyObwód: + 4cmDługość: + 7cm

Moje przeżycia są traumatyczne, ale jak dziś o tym pomyślę, to nawet nieco śmieszne. Mówiąc w skrócie: zdarzyło mi się nie podołać, a konkretniej – kobieta z którą współżyłem, niemal dosłownie stwierdziła, że „niewiele czuje”…

To doprowadziło mnie do stanów lękowych i depresji. Wylądowałem najpierw u psychologa, potem u seksuologa… ale na nic były rozmowy i przekonywanie, że to nie ma absolutnie znaczenia. Sam wiedziałem, że coś nie gra.

Zacząłem poszukiwać skutecznego rozwiązania na własną rękę. Początkowo byłem już gotowy na zabieg chirurgiczny, ale później zacząłem czytać anglojęzyczne fora i tak trafiłem na Member XXL. Postanowiłem kupić największy pakiet i nie żałuję. Z 9,5 centymetra mam 16,5 centymetra… Zero kompleksów, więcej pewności siebie…

Member XXL – czy to bezpieczne?

Member XXL to preparat, który nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych. To suplement diety, który nie tylko poprawi gabaryty Twojego penisa, ale także pozytywnie odbije się na całym życiu seksualnym. Wszakże, ekstrakty z owoców cytryńca chińskiego, czarnego pieprzu i szafranu znane są również jako naturalne afrodyzjaki.

Co więcej, niektórzy mężczyźni opiniując Member XXL twierdzili, że poprawiła się ich sprawność seksualna, a ich orgazmy były dłuższe i bardziej intensywne.

Member XXL – efekty stosowania

Recenzując Member XXL warto zauważyć, że efekty nie pojawiają się natychmiastowo. Producent nadmienia w opisie preparatu, że pierwsze zmiany dostrzeżemy zwykle po trzech tygodniach. Co więcej, aby mieć pewność dostatecznych rezultatów zaleca się stosować preparat przez trzy miesiące.

Member XXL – dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Member XXL to niewątpliwie suplement diety premium. Jego wysoka jakość i skuteczność sprawia, że blisko 90% mężczyzn poleca to rozwiązanie innym. Dlaczego więc i Ty nie miałbyś wykorzystać tej metody w walce o nowe, lepsze „JA”?

Jeśli mimo wszystko masz wątpliwości co do tego preparatu przygotowaliśmy dla Ciebie 5 argumentów, które finalnie powinny przekonać Cię do wyboru Member XXL!

 1. Cena
  Za zabieg chirurgiczny lub powiększanie kwasem hialuronowym zapłacimy kilka tysięcy złotych. W przypadku Member XXL wydatek to zaledwie kilkaset złotych.

 2. Potwierdzona skuteczność
  Member XXL to produkt, który został poddany licznym badaniom. Wszystkie wykazały bardzo wysoką skuteczność.

 3. Gwarancja producenta
  Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy to bardzo charakterystyczna praktyka w sektorze suplementów premium. Wszak, producent jest pewny skuteczności swojego produktu.

 4. Dostępność
  Produkt dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej i nie wymaga recepty. Co więcej, producent deklaruje dyskretne opakowanie!

 5. Bezpieczeństwo
  Stosowanie Member XXL nie niesie za sobą żadnego ryzyka i jest bezinwazyjne. Wystarczy regularnie stosować kapsułki i oczekiwać efektów.